supertunia.pl

Sklep

Sadzonki

supertunia.pl

Nasze sadzonki

Na stronie supertunia.pl oferowane są wyłącznie sadzonki Vista ™ i MiniVista ™

Sprzedaż sadzonek przez internet to nowa forma zakupów dla tego typu produktów. Od kilku lat sprzedajemy sadzonki różnych roślin ozdobnych na stronie pelargonie24.pl, dzięki czemu mamy duże doświadczenie jak bezpiecznie doręczyć rośliny.

Wszystkie oferowane sadzonki mają dobrze rozwinięty system korzeniowy i gotowe są do przesadzenia w miejsce finalne (do doniczek lub do gruntu). W zależności od terminu dostawy mogą się one nieznacznie różnić wielkością, ale jakość zawsze jest na najwyższym poziomie. W opisie nie jest podana wielkość (wysokość) sadzonki ze względu na różnice zależne od pogody i małe znaczenie tej cechy – „długie” (wybiegnięte) sadzonki świadczą o oszczędności przy produkcji.  Ważniejszą cechą dobrych jakościowo sadzonek jest ich ogólny wygląd – odległość międzywęźli, krzewienie, wyraźny zielony kolor czy gwarancja oferowanej odmiany.

Sadzonki supertunii Vista ™ i MiniVista ™  sprzedawane są w doniczkach o pojemności 0,5l, rośliny sprzedajemy jako niekwitnące (chociaż często zdarza się, że mają już pąki lub kwitną, ale to wszystko zależy od pogody)

W przypadku pytań wiele odpowiedzi znajdziesz na stronie pomoc

Informacje o pakowaniu i dostawie roślin znajdziesz na stronie  wysyłka

Poniżej przykładowe zdjęcia sadzonek z poprzedniego roku.

Nasze sadzonki

Na zdjęciach poniżej supertunia Vista ™ w odstępie kilku tygodni.

jak zamówić sadzonki?

wybierz odmianę

wybierz kolor

zapłać za zamówienia

czekaj na przesyłkę